PŘESNÉ 2,6 BAR 2ks

PŘESNÉ 2,6 BAR 2ks

Sada dvou kusů kovových čepiček PŘESNÉ 2,6 BAR Vám bude neustále zobrazovat tlak v pneumatikách vozu. Montují se místo běžné krycí čepičky ventilku. Pouhým pohledem zjistíte, zde je tlak v pneumatikách v pořádku. O snížení tlaku informuje změnou barevnosti.

CHV26

Tisk

Skladem > vyprodáno


Notify me when available

179 Kč

CHYTRÉ VENTILKY PŘESNÉ 2,6 BAR

Sada dvou kusů čepiček je precizním vybavením pro přesnou kontrolu tlaku v pneumatikách. Hodnota tlaku vyznačená na čepičce se musí shodovat s doporučenou hodnotou tlaku Vašich pneumatik. V případě liché doporučené hodnoty (např. 2,3 BAR) zvolte čepičky s vyšší hodnotou (např. 2,4 BAR). Ověřte si doporučené hodnoty huštění pro Váš automobil. Čepičky PŘESNÉ není možné použít u automobilů s tlakem huštění pneumatik více než 2,4 BAR (např. u nákladních automobilů, dodávek, SUV apod.).

JAK ZOBRAZUJÍ TLAK V PNEUMATICE?

 

Aby pneumatiky na vozidle správně fungovaly a dlouho vydržely, je nutné dodržovat správné huštění na předepsaný tlak. Pneumatiky na stejné nápravě musí mít vždy stejný tlak. Tlak měříte vždy za studena, nejlépe před jízdou, kdy pneumatiky ještě nejsou zahřáté. Úbytek tlaku je pro Vaše obutí škodlivější než přehuštění. Při ztrátě tlaku o 10 % již dochází ke zvýšení spotřeby a snížení životnosti pneumatiky až o 10 %. Tlak nižší o 30 % může způsobit snížení životnosti pneumatiky až o polovinu!

Před koupí CHYTRÝCH VENTILKŮ  je nutné znát tlak huštění pneumatik vozidla, u něhož budou instalované. Tlak huštění zjistíte v manuálu výrobce vozidla, na vnitřní straně víčka nádrže, na středním sloupku karoserie u řidiče nebo na našich stránkách.   

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.

Zpět Tabulka huštění pneumatik